سئوسازی سایت وچت روم و…

ویژگی های سئو توسط ما

باخدمات سئو وب سایت الویراهاست سایت خودرا روز به روز بزرگتر کنید
فشرده سازی فایل ها

فشرده سازی فایل ها

فشرده سازی فایل های css.Html.js جهت افزایش سرعت لود وب سایت شما و کسب رتبه های بهتر
آنالیز کامل

آنالیز کامل

آنالیز کامل سایت شما از نظر موضوع و انتخاب یا ویرایش کلمات کلیدی
برسی کامل

برسی کامل

بررسی کامل سایت رقبا از نظر محتوا ، کلمات کلیدی و قابلیت رقابت پذیری
تنظیم کلمات کلیدی وتوضیحات

تنظیم کلمات کلیدی وتوضیحات

ارائه و انتخاب بهترین کلمات کلیدی ، و نوشتن موثرترین متا دیسکریپشین برای صفحه اصلی

بهینه سازی حرفه ای

قطعا وردپرس محبوب ترین و پر استفاده ترین سیستم مدیریت محتوا در دنیاست. وردپرس با داشتن امکانات بسیار زیادی برای ساخت یک سایت یا وبلاگ ساده تا یک سایت و فروشگاه بسیار حرفه ای کاربرد دارد. داشتن افزونه های مختلف و همچنین امکان طراحی قالبهای متنوع و شیک برای وردپرس باعث شده است این سیستم مدیریت محتوا به اولین انتخاب برای راه اندازی سایت در دنیا تبدیل شود.

اما امروزه همه بخوبی آگاهند که جهت موفقیت در فضای وب داشتن یک سایت شاید ساده ترین کار است و مهمترین عامل، حضور موثر در اولین نتایج جستجوها بخصوص نتایج جستجوگر گوگل است.

موضوع قابل توجه این است که وردپرس به خودی خود سئو نیست و برخلاف تفکری که برخی دارند و فکر میکنند وردپرس دارای سئوی قوی هست باید گفت در حالت عادی سئوی وردپرس مانند سایر سیستمهاست. اگر شما هم یک سایت وردپرسی دارید و احساس میکنید سایت شما از نظر سئو باید بررسی شود ما در الویراهاست توسط یک تیم خبره در زمینه سئو این اصمینان را به شما میدهیم که با سرویس سئوی وردپرس تمامی مشکلات سئوی داخلی (on page SEO) در سایت شما حل خواهد شد. همچنین پس از آن جهت تقویت قدرت سئوی خارجی (off page SEO) نیز بک لینکهای بسیار قدرتمندی به سایت شما ارائه خواهیم کرد که در انتها توضیح داده شده است.

سفارش سئو سازی توسط الویراهاست

ابتدا سفارش سئو شدن وبسایت خودرا ثبت کنید بعد از انجام مراحل سئو وبسایت و رعایت تمامی اصول سئو سفارش بک لینک مناسب از الویراهاست بدهید , الویراهاست ارائه دهنده بک لینک های بسیار قوی با قیمت مناسب میباشد.

جهت مشاوره رایگان کلیک کنید.

کمک میخواهید؟ تیم پشتیبانی الویراهاست بصورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به شماست

اطلاعات تماس